Sklep SzarmEtik

niedziela, 2 lutego 2014

Pierścionek serduszka

Tak, wiem. Miałam pokazywać na zmianę biżuterię z modeliny i kaboszonów, ale nie mogłam dłużej czekać. Pierścionek niestety nie zdążył jeszcze przeschnąć, ale mam nadzieję, że to nie wpłynie na jego ocenę ;)

Chciałam wam pokazać mojego pierwszego kaboszonka z własną grafiką, a raczej rysunkiem. Zaczęłam od bardzo łatwego obrazka, a mianowicie...serduszek. Zbliżają się walentynki, więc dlatego wybrałam ten motyw :)

z przodu

z góry

Szczerze mówiąc, nigdzie nie spotkałam się z tym, żeby ktoś własnoręcznie rysował grafikę na kaboszony. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie ;) Wiadomo, wszystkich blogów się nie zna...

z boku

z góry, z ukosa

To jest właśnie mój pomysł na kaboszonki i mam nadzieję, że się spodoba. Mogę w ten sposób połączyć moje dwie pasje: tworzenie biżuterii i rysowanie ;) Stawiam raczej na skromną grafikę (rysunek) w kaboszonach, ale oczywiście będę próbowała także z bardziej skomplikowanymi motywami.

na dłoni

Materiały: ozdobna baza pierścionka w kolorze srebra; kaboszon epoksydowy; rysunek serduszka; żel-pen - czerwony i niebieski brokatowy, czarny.
Wymiary: średnica kaboszona 20 mm; baza pierścionka regulowana.

Co myślicie o takiej grafice w kaboszonach?
Pierścionek podoba się?

Pozdrawiam :)

4 komentarze:

 1. Bardzo fajny pomysł , pozdrawiam i zapraszam na moje candy

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładny ;)


  http://shinestarminex.tumblr.com/
  http://closertotheedgeblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo :) Już myślę nad kolejnym motywem obrazka ;)

  OdpowiedzUsuń