Sklep SzarmEtik

wtorek, 4 lutego 2014

Pół roku + candy - wyniki !!!! # 2

Witamy wszystkich! :)

Jesteśmy z wami już pół roku. Dokładnie 04.08.3013 roku zaczęłyśmy przygodę z blogowaniem. Jak ten czas szybko leci ;) Jak minie kolejne pół roku, to pewnie będzie już z górki i czas będzie jeszcze szybciej mijał... Mamy nadzieję, że zostaniemy z wami na bardzo długo (jak i nie na zawsze), a wy nas nie opuścicie ;)

Statystyki były przedstawiane miesiąc temu, przy okazji nowego roku, więc teraz nie będziemy tego powtarzać. Skłamałybyśmy, gdyby się napisało, że nic się w nich nie zmieniło...zmieniło się i to dużo. W ciągu miesiąca przybyło was (obserwatorów) więcej niż przez ostatnie 5 miesięcy i z tego powodu jesteśmy bardzo szczęśliwe :D Cieszymy się, że coraz liczniej nas odwiedzacie i chętniej komentujecie tworzoną przez nas biżuterię oraz nasze "wypociny" (szczególnie moje - hakama :P). Wiemy, że się powtórzymy, ale bardzo nas to mobilizuje i mamy większy zapał, do dalszego prowadzenia bloga :)
Dziękujemy, ze jesteście z nami! :)

Chcemy również powiadomić, że osoby, które wygrały ostatnio w candy, nie zgłosiły się po odbiór nagród (termin był do wczoraj). Zatem, osoby, które były wylosowane jako drugie w kolejności, otrzymają nagrodę. Nie przedłużając...

Wygrana nagrody nr 2:


Zgłoś się do nas na maila i podaj od razu swój adres oraz wybrany kolor kolczyków (niebieskie czy czerwone). Jeśli nie wybierzesz koloru, będzie wybrany losowo przez nas - czekamy tydzień (do 10 lutego).

Wygrana nagrody nr 3:


Zgłoś się do nas na maila i podaj swój adres oraz preferowaną długość łańcuszka. Jeśli nie określisz długości, będzie wysłany o długości ok. 45 cm. Czekamy tydzień (do 10 lutego).

Życzymy udanego tygodnia! :)

1 komentarz:

  1. ale superowa wiadomość! Pięknie dziękuję. Bardzo się cieszę :)

    OdpowiedzUsuń