Sklep SzarmEtik

czwartek, 12 listopada 2015

Nadchodzi czas powrotu...

Witajcie wszyscy :)

Tytuł posta nie jest bez znaczenia bo czas już najwyższy powrócić do pisania i kontynuowania prowadzenia bloga. Nie będę się rozpisywała o powodach tak długiej przerwy bo tak na prawdę jak się chce, to i można by było wygospodarować trochę wolnego czasu, żeby coś "naskrobać". Nawet gdyby był to 1 post na miesiąc, ale coś by się działo, a nie martwa cisza. Teraz będę bloga traktowała jako odpoczynek od codzienności ;) Niestety systematyczności nie obiecuję, ale mam nadzieję, że raz na tydzień będzie się udawało dodać nowego posta (chociaż ciężko z tym raczej będzie).


W czasie nieobecności ominęły nas, np. urodziny bloga. Dokładnie 04.08.2015 roku minęły 2 lata od prowadzenia bloga, więc teraz trzeba czekać do trzecich urodzin i wtedy będziemy świętować kolejną rocznicę ;)


Ten obrazek spalonej głowy jest karą za zapomnienie o urodzinach ;)

Na dodatek utraciłam część zdjęć biżuterii bo nie przerzuciły mi się wszystkie, a potem miałam format i wgrywany nowy windows :/ Nie wiem czemu, ale uratowały się częściowo tylko te, które już są zamieszczone na blogu...wtedy straciłam motywację. Na szczęście mam jeszcze ostatnie zdjęcia biżuterii na karcie i te będę umieszczać na blogu :) Więc czeka was w najbliższym czasie....masa breloków. Nie tylko z anime widocznym na zdjęciu.


To co się uratowało będzie na tapecie :P W takim razie do następnego posta...

Ps. Stuknął dzisiaj 100 post :)

Pozdrawiam :)

2 komentarze:

  1. Świetny blog! :)
    Zapraszam również do siebie. http://paulinanowaczyk.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń